Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Daviel

Është emri yt Daviel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Debil, Duval, Deval, Diablo, Davel, Dubbele, Diaval, Dubbel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Deepali, Davella, Dovilė, Deyfilli, Dipali, Dávila, Davely, Dovile
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 220 Daviel's në Facebook. Pozicioni #102645
Kategoritë:Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga DavielPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daviel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daviel? Voto për emrin tënd