Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Davella

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Davella.
Është emri yt Davella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dashnor
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Debil, Duval, Daviel, Deval, Diablo, Davel, Dubbele, Diaval
Vajza me tinguj të ngjashëm:Deepali, Dovilė, Deyfilli, Dipali, Dávila, Davely, Dovile, Deby Abellia
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Davella's në Facebook. Pozicioni #252043
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DavellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Davella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Davella? Voto për emrin tënd