Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dano

Është emri yt Dano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5755 Dano's në Facebook. Pozicioni #9154
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore sllovak emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga DanoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dano? Voto për emrin tënd