Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carlos

Është emri yt Carlos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Karel
Variante:Loleta, Lolitta
Djem me tinguj të ngjashëm:Charles, Corliss, Carlis, Charlsy, Carless, Charlsey, Carlose, Carles
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carlissa, Charlysse, Carleigh, Carlisa, Charulekha, Carliss, Charlese, Charlice
Vlerësimi:
4.5/5
yje 390 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 281 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 280 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 278 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 367 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 363 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 584635 Carlos's në Facebook. Pozicioni #177
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 arab emrat - Top 100 spanjisht emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore hebraik emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga CarlosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carlos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carlos? Voto për emrin tënd