Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maristea

Është emri yt Maristea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirsad, Margit, Mersid, Marcita, Mirzet, Murshid, Murchadh, Marchaud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirjeta, Marjeta, Mercede, Mirsada, Margita, Mariquita, Margot, Marjette
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Maristea


Maristea ( 4 vjeç) 2016-10-21
Emri im eshte emer u vecan pak njerz e kan ate
Maristea ( 4 vjeç) 2016-10-21
Emri im eshte emer u vecan pak njerz e kan ate
Maristea ( 4 vjeç) 2016-10-21
Emrin im eshtr i vecant pak njerz e kan ate
Maristea ( 4 vjeç) 2016-10-21
Emrin im eshtr i vecant pak njerz e kan ate

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maristea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maristea? Voto për emrin tënd