Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avioa

Është emri yt Avioa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aabha, Afu, Abia, Abe, Ayub, Abba, Afi, Ahab
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abi, Aafi, Abbi, Abey, Aiva, Abby, Ava, Ahivia
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Avioa


Avioa ( 18 vjeç) 2018-10-21
Me pelqen shume si emer pasi eshte i rralle dhe i vecante.
Avioa ( 18 vjeç) 2018-10-21
Me pelqen shume si emer pasi eshte i rralle dhe i vecante.
Avioa ( 18 vjeç) 2018-10-21
Me pelqen shume si emer pasi eshte i rralle dhe i vecante.
Avioa ( 18 vjeç) 2018-10-21
Me pelqen shume si emer pasi eshte i rralle dhe i vecante.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avioa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avioa? Voto për emrin tënd