Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aslaida

Është emri yt Aslaida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aijeld, Ajolt, Ajeld, Aijolt, Askold, Aeijolt, Axceldio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ashild, Ashalata, Ashilda, Ashilde, Ashleyad, Ashley Aideed, Åshild
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Klevi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat përfundon në A - emrat Boy përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga AslaidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aslaida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aslaida? Voto për emrin tënd