Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Silvius

Është emri yt Silvius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Silvia, Silvio
Djem me tinguj të ngjashëm:Slavochka, Salvik, Slavko, Silvas, Slavica, Slavic, Slavik, Salves
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selvaggia, Silvija, Solveig, Solveigh, Solveiga, Solvej, Silvica, Slávka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 155 Silvius's në Facebook. Pozicioni #130873
Kategoritë:Emrat Anglisht




Komente nga Silvius



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Silvius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Silvius? Voto për emrin tënd