Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Slavica

Është emri yt Slavica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvius, Slavochka, Salvik, Slavko, Silvas, Slavic, Slavik, Salves
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selvaggia, Silvija, Solveig, Solveigh, Solveiga, Solvej, Silvica, Slávka
Vlerësimi:
3.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6210 Slavica's në Facebook. Pozicioni #8626
Kategoritë: - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga SlavicaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Slavica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Slavica? Voto për emrin tënd