Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Solveiga

Është emri yt Solveiga? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvius, Slavochka, Slavko, Salvik, Silvas, Slavica, Slavic, Slavik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selvaggia, Silvija, Solveig, Solveigh, Solvej, Silvica, Slávka, Solvig
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 310 Solveiga's në Facebook. Pozicioni #79296
Kategoritë:Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga SolveigaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Solveiga? Voto për emrin tënd


Është emri yt Solveiga? Voto për emrin tënd