Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Silvija

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Silvija.
Është emri yt Silvija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pyll
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvius, Slavochka, Slavko, Salvik, Silvas, Slavica, Slavic, Slavik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selvaggia, Solveig, Solveigh, Solveiga, Silvica, Solvej, Slávka, Solvig
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 41 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2480 Silvija's në Facebook. Pozicioni #17500
Kategoritë: - Emra sllav - Emrat me 7 shkronja - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Silvija


Silvija ( 22 vjeç) 2017-02-25
E dua Shum ket emer.
Esht i lezetshem.
Silvija ( 22 vjeç) 2017-02-25
E dua Shum ket emer.
Esht i lezetshem.
Silvija ( 22 vjeç) 2017-02-25
E dua Shum ket emer.
Esht i lezetshem.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Silvija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Silvija? Voto për emrin tënd