Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Selvaggia

Është emri yt Selvaggia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvius, Slavochka, Slavko, Salvik, Silvas, Slavica, Slavic, Slavik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silvija, Solveig, Solveigh, Solveiga, Silvica, Solvej, Slávka, Solvig
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 250 Selvaggia's në Facebook. Pozicioni #92491
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga SelvaggiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Selvaggia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Selvaggia? Voto për emrin tënd