Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lilian

Është emri yt Lilian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Variante:Liliane, Lilianne, Lillian
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 403 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 273 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 271 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 271 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 377 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 379 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 66265 Lilian's në Facebook. Pozicioni #1312
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga LilianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lilian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lilian? Voto për emrin tënd