Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lillian

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lillian.
Është emri yt Lillian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lilian
Variante:Liljana
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 78 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 71 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 88340 Lillian's në Facebook. Pozicioni #1037
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga LillianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lillian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lillian? Voto për emrin tënd