Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ave

Është emri yt Ave? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:"Ave Maria" or Hail Mary.
Variante:Aaf, Aaffina, Aafi, Aafien, Aafina, Aafke, Aafkelina, Aafkeline, Aafkje, Aafko, Aaftien, Aef, Afelien, Afida, Afina, Afke, Avelien, Avelina, Aveline, Avina, Avine
Djem me tinguj të ngjashëm:Aabha, Afu, Abia, Abe, Ayub, Abba, Afi, Ahab
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abi, Aafi, Abbi, Abey, Aiva, Abby, Ava, Ahivia
Vlerësimi:
4/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5180 Ave's në Facebook. Pozicioni #9956
Kategoritë:Top 100 etiopian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga AvePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ave? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ave? Voto për emrin tënd