Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avelina

Është emri yt Avelina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ave
Djem me tinguj të ngjashëm:Apollon, Apolonio, Apollonio, Abel Halen, Avelino, Apollyon, Avellino, Apelama
Vajza me tinguj të ngjashëm:Avalyn, Abellone, Avelyn, Apolonia, Aveline, Avilon, Avalon, Abelina
Vlerësimi:
4/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3400 Avelina's në Facebook. Pozicioni #13808
Kategoritë:Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga AvelinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avelina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avelina? Voto për emrin tënd