Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avelyn

Është emri yt Avelyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Apollon, Apolonio, Apollonio, Abel Halen, Avelino, Apollyon, Avellino, Apelama
Vajza me tinguj të ngjashëm:Avalyn, Abellone, Apolonia, Aveline, Avilon, Abelina, Avalon, Apollonia
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 850 Avelyn's në Facebook. Pozicioni #38518
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga AvelynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avelyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avelyn? Voto për emrin tënd