Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avalon

Është emri yt Avalon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Apollon, Apolonio, Apollonio, Abel Halen, Avelino, Apollyon, Avellino, Apelama
Vajza me tinguj të ngjashëm:Avalyn, Abellone, Avelyn, Apolonia, Aveline, Avilon, Abelina, Apollonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3795 Avalon's në Facebook. Pozicioni #12690
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AvalonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avalon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avalon? Voto për emrin tënd