Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aveline

Është emri yt Aveline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ave
Variante:Ewelina
Djem me tinguj të ngjashëm:Apollon, Apolonio, Apollonio, Abel Halen, Avelino, Apollyon, Avellino, Apelama
Vajza me tinguj të ngjashëm:Avalyn, Abellone, Avelyn, Apolonia, Avilon, Abelina, Avalon, Apollonia
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 700 Aveline's në Facebook. Pozicioni #44428
Kategoritë:
Komente nga AvelinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aveline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aveline? Voto për emrin tënd