Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avina

Është emri yt Avina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ave
Djem me tinguj të ngjashëm:Aaban, Avni, Ab-Owen, Abyan, Affan, Ahebban, Abna, Abhimanya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aviana, Avena, Aafina, Aafien, Aaffina, Abiona, Avon, Abina
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 735 Avina's në Facebook. Pozicioni #42901
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AvinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avina? Voto për emrin tënd