Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tuuli

Është emri yt Tuuli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Tuula
Djem me tinguj të ngjashëm:Tullio, Talha, Tylee, Tal, Taweel, Telly, Till, Thilo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Talia, Tula, Til, Tillie, Tille, Tadla, Theola, Talihah
Vlerësimi:
4/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1055 Tuuli's në Facebook. Pozicioni #32817
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore fund emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga TuuliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tuuli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tuuli? Voto për emrin tënd