Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Telly

Është emri yt Telly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aristotelis/Aristotle. Telly Sevalas
Djem me tinguj të ngjashëm:Tullio, Talha, Tylee, Tal, Taweel, Till, Thilo, Thule
Vajza me tinguj të ngjashëm:Talia, Tula, Til, Tillie, Tille, Tadla, Theola, Talihah
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4905 Telly's në Facebook. Pozicioni #10347
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga TellyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Telly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Telly? Voto për emrin tënd