Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tal

Është emri yt Tal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Tallie or Talia.
Variante:Talbott, Taliesin, Tallon, Talmadge, Tali
Djem me tinguj të ngjashëm:Tullio, Talha, Tylee, Taweel, Telly, Till, Thilo, Thule
Vajza me tinguj të ngjashëm:Talia, Tula, Til, Tillie, Tille, Tadla, Theola, Talihah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 42100 Tal's në Facebook. Pozicioni #1895
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore hebraik emrat boy - Popullore hebraik emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1963
Komente nga TalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tal? Voto për emrin tënd