Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Taliesin

Është emri yt Taliesin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Tal
Djem me tinguj të ngjashëm:Tolucan, Thalyson, Thulaksan, Tolgahan, Talyessin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tolikna, Tallysom, Tolkin, Tallechien, Talishma, Telciane
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 310 Taliesin's në Facebook. Pozicioni #79250
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TaliesinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Taliesin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Taliesin? Voto për emrin tënd