Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Talmadge

Është emri yt Talmadge? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Tal
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1150 Talmadge's në Facebook. Pozicioni #30845
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1941
Komente nga TalmadgePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Talmadge? Voto për emrin tënd


Është emri yt Talmadge? Voto për emrin tënd