Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Talia

Është emri yt Talia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Talya
Djem me tinguj të ngjashëm:Tullio, Talha, Tylee, Tal, Taweel, Telly, Till, Thilo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tula, Til, Tillie, Tille, Tadla, Theola, Talihah, Tayla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31360 Talia's në Facebook. Pozicioni #2365
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat popullore izraelite 2010
Komente nga TaliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Talia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Talia? Voto për emrin tënd