Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tallon

Është emri yt Tallon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Tal
Djem me tinguj të ngjashëm:Tolan, Tillmann, Tilian, Tilman, Tallen, Talon, Tieleman, Talmon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Telma, Thelma, Telema, Thelema, Talen, Talma, Talwyn, Thúy Liên
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 745 Tallon's në Facebook. Pozicioni #42346
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga TallonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tallon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tallon? Voto për emrin tënd