Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Helin

Është emri yt Helin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hilmi, Helon, Holen, Hallam, Holman, Healum, Hline, Helem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Helen, Helene, Helma, Helmine, Hilma, Hulen, Helima, Helina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1550 Helin's në Facebook. Pozicioni #24825
Kategoritë:Popullore turk emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga HelinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helin? Voto për emrin tënd