Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nele

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nele.
Është emri yt Nele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Horned
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
4/5
yje 113 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 103 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 101 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3020 Nele's në Facebook. Pozicioni #15156
Kategoritë:Top 100 etiopian emrat - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga NelePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nele? Voto për emrin tënd