Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marje

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marje.
Është emri yt Marje? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:zbukurim
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Markus, Maurice
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1135 Marje's në Facebook. Pozicioni #31185
Kategoritë:Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga MarjePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marje? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marje? Voto për emrin tënd