Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Egle

Është emri yt Egle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ege
Djem me tinguj të ngjashëm:Esli, Ezekiel, Ezel, Ezequiel, Eskil, Ezell, Esequiel, Eagele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esila, Esly, Eshal, Echelle, Ejlul, Ekala, Ezella, Eglah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5220 Egle's në Facebook. Pozicioni #9890
Kategoritë:Top 100 etiopian emrat - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga EglePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Egle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Egle? Voto për emrin tënd