Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ege

Është emri yt Ege? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Egele, Egle, Ego
Djem me tinguj të ngjashëm:Ezio, Ese, Eige, Eisa, Ego, Eko, Eijaz, Esai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egi, Eos, Esa, Ece, Es, Eke, Eja, Echo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2370 Ege's në Facebook. Pozicioni #18125
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore turk emrat boy
Komente nga EgePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ege? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ege? Voto për emrin tënd