Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ezio

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ezio.
Është emri yt Ezio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shqiponjë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:aietos
Djem me tinguj të ngjashëm:Ese, Eige, Eisa, Ego, Eko, Ege, Eijaz, Esai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egi, Eos, Esa, Ece, Es, Eke, Eja, Echo
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2180 Ezio's në Facebook. Pozicioni #19302
Kategoritë:Emrat greke - Popullore çek emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga EzioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ezio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ezio? Voto për emrin tënd