Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Esa

Është emri yt Esa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ese
Djem me tinguj të ngjashëm:Ezio, Ese, Eige, Eisa, Ego, Eko, Ege, Eijaz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egi, Eos, Ece, Es, Eke, Eja, Echo, Esek
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Edona
Facebook:

+/- 5330 Esa's në Facebook. Pozicioni #9735
Kategoritë:Emrat me 3 shkronja - Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga Esa


Esa ( 6 vjeç) 2019-05-13
Edonis

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esa? Voto për emrin tënd