Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liane

Është emri yt Liane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Liana
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14370 Liane's në Facebook. Pozicioni #4418
Kategoritë:
Komente nga LianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liane? Voto për emrin tënd