Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elendion

Është emri yt Elendion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:El Madani, Elnathan, Elmodam, Elnedin, Elmadani
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elmedina, Elandina
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Oni
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Erina
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja
Komente nga Elendion


Elendion ( 15 vjeç) 2016-09-13
Duam te dim kuptimin e emrin Elendioni
Elendion ( 15 vjeç) 2016-09-13
Duam te dim kuptimin e emrin Elendioni
Elendion ( 15 vjeç) 2016-09-13
Kuptim I emrit Elendion
Elmedina ( 108 vjeç) 2021-06-29
ju lutem mos me zhgenjeni

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elendion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elendion? Voto për emrin tënd