Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fiorella

Është emri yt Fiorella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Flora
Djem me tinguj të ngjashëm:Fiorello, Ferrol, Farrel, Farewell, Ferrell, Fairlie, Faerrleah, Farlow
Vajza me tinguj të ngjashëm:Feryal, Fairly, Fiorela, Freely-Wheely, Ferial, Ferielle, Firyal, Feriel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 117 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 94 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 92 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 93 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 111 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 111 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5620 Fiorella's në Facebook. Pozicioni #9331
Kategoritë:Emra italiane - Popullore grek emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga FiorellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fiorella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fiorella? Voto për emrin tënd