Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Firyal

Është emri yt Firyal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fiorello, Ferrol, Farrel, Farewell, Ferrell, Fairlie, Faerrleah, Farlow
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fiorella, Feryal, Fairly, Fiorela, Freely-Wheely, Ferial, Ferielle, Feriel
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 465 Firyal's në Facebook. Pozicioni #59585
Kategoritë:Emrat e Afrikës
Komente nga FiryalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Firyal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Firyal? Voto për emrin tënd