Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ilarion

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ilarion.
Është emri yt Ilarion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I gëzuar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hilarion
Djem me tinguj të ngjashëm:Illarion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Iliriana
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Ilarion's në Facebook. Pozicioni #303174
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga IlarionPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilarion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilarion? Voto për emrin tënd