Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hilarion

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hilarion.
Është emri yt Hilarion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I gëzuar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hilarius
Variante:Ilarion, Иларион
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hele-Riin, Hillarin, Hillary Naomy, Heleriin
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 445 Hilarion's në Facebook. Pozicioni #61457
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga HilarionPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hilarion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hilarion? Voto për emrin tënd