Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Simone

Është emri yt Simone? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Simon
Variante:Simona
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 482 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 286 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 287 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 286 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 445 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 444 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 129975 Simone's në Facebook. Pozicioni #750
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 danez emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore italian emrat boy - Popullore danez emrat vajzë - Popular emrat boy italiane 2008 - Popullore holandez emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga SimonePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Simone? Voto për emrin tënd


Është emri yt Simone? Voto për emrin tënd