Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Simon

Është emri yt Simon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hebreeuws
Variante:Kimona, Shimmel, Shimon, Siem, Sieme, Sijmen, Sim, Simen, Simone, Simonette, Simpson, Symon, Szymon, Симо
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 310 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 182 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 181 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 180 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 275 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 275 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 537125 Simon's në Facebook. Pozicioni #194
Kategoritë:Top 100 danez emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore Thai emrat boy - Popullore çek emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore slloven emrat boy
Komente nga SimonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Simon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Simon? Voto për emrin tënd