Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Simpson

Është emri yt Simpson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Simon
Djem me tinguj të ngjashëm:Sampson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sema Absna
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2600 Simpson's në Facebook. Pozicioni #16910
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga SimpsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Simpson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Simpson? Voto për emrin tënd