Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sim

Është emri yt Sim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Simon
Djem me tinguj të ngjashëm:Sion, Sinan, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15855 Sim's në Facebook. Pozicioni #4092
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1894
Komente nga SimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sim? Voto për emrin tënd