Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Leonie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Leonie.
Është emri yt Leonie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luan
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Leo
Djem me tinguj të ngjashëm:Liam, Leon, Lum, Lion, Lohan, Lon, Luan, Lonnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lian, Leona, Liana, Luna, Lean, Leana, Lana, Lina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 186 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 162 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 160 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33760 Leonie's në Facebook. Pozicioni #2219
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009 - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga LeoniePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leonie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leonie? Voto për emrin tënd