Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raoul

Është emri yt Raoul? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ralph
Djem me tinguj të ngjashëm:Roel, Raul, Reilly, Rolo, Royal, Rolly, Roeill, Riley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Raila, Ryella, Rula, Rylee, Raaheel, Rahil, Rolie, Royale
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10080 Raoul's në Facebook. Pozicioni #5899
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1890
Komente nga RaoulPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raoul? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raoul? Voto për emrin tënd