Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Besir

Është emri yt Besir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Beqir, Bujar, Booker, Bicoir, Bisschier, Bashar, Bjorre, Boubacar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bisera, Bushra, Besara, Bekar, Beker, Besire, Bouchra, Boukhari
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Armela, Ferizade
Facebook:

+/- 575 Besir's në Facebook. Pozicioni #51115
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga BesirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Besir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Besir? Voto për emrin tënd