Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ord

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ord.
Është emri yt Ord? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shtizë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oord, Ordway, Oroiti, Orädd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orhidea, Orrtha, Orietta, Orde, Orit, Ouarda, Ouardia, Oretha
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Ord's në Facebook. Pozicioni #111136
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga OrdPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ord? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ord? Voto për emrin tënd