Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arges

Është emri yt Arges? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ares, Aras, Aris, Aries, Arrigo, Arik, Aros, Aurik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arsa, Arusha, Arja, Arisa, Argi, Arza, Arushi, Aarushi
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Arges's në Facebook. Pozicioni #653542
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Arges


Arges ( 4 vjeç) 2017-10-17
Me pelqen shum eshte shum emer i bukur dhe i veçant
Arges ( 4 vjeç) 2017-10-17
Me pelqen shum emri im esht shum i bukur dhe i veçant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arges? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arges? Voto për emrin tënd