Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Victorien

Është emri yt Victorien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Victor
Djem me tinguj të ngjashëm:Victorino, Victoriano, Viktoryn, Victorin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Victorine, Victoriana, Victorina, Võ Cát Truyền, Vistorina, Viktorie Anna, Viktorina
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Victorien's në Facebook. Pozicioni #110536
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga VictorienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Victorien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Victorien? Voto për emrin tënd